Femra

Futboll Femra- Megi Doçi, akuza për manipulim në “Këpucën e Artë”. Përmbysjen e renditjes në javën e fundit në favor të Valentina Trokës...

Sulmuesja e Vllaznisë, Megi Doçi teksa qenë e ftuar në “Procesin Sportiv”, ka sulmuar sërish presidentin e Apolonisë, Koço Kokëdhima. Ajo deklaroi se Kokëdhima ka ndikuar në manipulimet e ndeshjeve si dhe ka ndikuar tek golat e Valentina Trokës....

Kampionati U-16 për vajza/ Vllaznia shpallet kampione për herë të dytë radhazi

Vllaznia U-16 për vajza është shpallur kampione e edicionit të dytë të kampionatit për vajza për këtë grupmoshë. Shkodranet siguruan titullin e dytë radhazi në kampionatin U-16 të vajzave pasi mposhtën ekipin e Tiranës me rezultatin 2-1 në finalen...

Latest News

- Advertisement -