Video

(Video) Herald Marku flet nga Austria. Mesfushori kuqeblu, optimist për kualifikimin ndaj rumunëve të Universitatea, në kampionat kërkon titullin

Luajti për dy sezone me Vllazninë ku edhe fitoi trofeun e Kupës së Shqipërisë, por më pas u largua te Partizani ku përgjithësisht gjërat nuk i shkuan fort mirë. Ishte kjo arsyeja, që duke pasur edhe pëlqimin e drejtuesve...

(Video) Mbyllet Turneu Ndërkombëtar “Shkodra Summer Cup 2022”. Pjesëmarrësit vlerësojnë organizimin, kërkohen më shumë takime të tilla

Është mbyllur këtë fundjavë Turneu Ndërkombëtar  “Shkodra Summer Cup”, i pesti për nga radha, aktivitet ky i organizuar për disa ditë me radhë në qytetin e Shkodrës me pjesëmarrjen e një numri të madh futbollistësh të moshave nga Shkodra,...

(Video) Shkodrani, Franko Burraj, shkëlqen në Lojërat Mesdhetare “Oran 2022”. Rekord Kombëtar, edhe pse trajneri i tij Bruno Rrotani, nuk u përfshi në listën...

Atleti i talentuar shkodran Franko Burraj, vazhdon të shkëlqejë në garat kombëtare dhe ato ndërkombëtare. Suksesi i radhës ishte ai që ai u arrit pasditen e sotme Lojërat Mesdhetare “Oran 2022”, ku ai vendosi rekord të ri kombëtar në...

(Video) Fizioterapistët e futbollit në trajnim, Begolli: Interes i lartë, vitin që vjen do të organizojmë një konferencë ndërkombëtare!

Departamenti i Mjekësisë në Federatën Shqiptare të Futbollit organizoi këto dy ditë një kurs të rëndësishëm për ndihmën e shpejtë dhe reanimimin kardiopulmonar me rreth 30 fizioterapistë shqiptarë, një pjesë e të cilëve janë në stafet e klubeve të...

Latest News

- Advertisement -