Friday, April 12, 2024

Futbolli në TV-Kalendari i transmetimit të ndeshjeve të fundjavës(1-2-3 mars 2024) në ekranin e MCN TV dhe MCN24

Lexo

Abissnet Superiore ne raundin e 26-te! Duke nisur me Egnatia – Dinamo, dhe per te vijuar me klasiken e ndezur ne “Loro Borici”, Vllaznia-Tirana. Natyrisht edhe me takimet e tjera te ketij kampionati te cmemdur qe ka ne diskutim cdo verdikt, pertej Final 4, qe e targetojne te tere, persa kohe matematika ua lejon ta synojne!

Te premten, te Shtunen dhe te dielen me Superioren dhe Kategorine e Pare me sfidat ne transmetim te drejtperdrejte ne:

MCN TV dhe MCN24!

Natyrisht paraprire dhe vijuar pasndeshjeve me Skanerin e Superiores, nën drejtimin e gazetarit të mirënjohur, Gerti Çarçani!

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img