Thursday, February 22, 2024

Skerdi Bejzade rikthehet zyrtarisht në Superligë

Lexo

Ashtu siç pritej, Erzeni ka prezantuar ditën e sotme trajnerin e ri të skuadrës. Skerdi Bejzade do të drejtojë shijakasit për pjesën e mbetur të sezonit.

Klubi i uron suksese Bejzades, ndërsa gjithashtu drejtuesit i kanë besuar një rol të ri Alfred Deliallisit. Ky i fundit do të jetë drejtori i ri i Erzenit.

Njoftimi:

“ERZENI prezanton Trajnerin e ri te skuadrës, Z.Skerdi Bejzade. I urojmë sa më shumë suksese dhe rezultate maksimale nën drejtimin e ekipit.

ERZENI njofton se Z.Alfred Deliallisi do marrë pozicionin e Drejtorit Sportiv të ekipit. I urojmë suksese Drejtorit të ri në këtë post”, kanë shkruar shijakasit.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img