Tuesday, April 23, 2024

Tetova: “Jam i kënaqur, çdo gjë shkoi siç e kishim përgatitur”

Lexo

Egnatia duket se është kthyer në “macen e zezë” për Vllazninë, teksa ka mundur përsëri kuqeblutë 0-2 në “Loro Boriçi”, në ndeshjen e vlefshme për javën e 6-të të “Abissnet Superiore”. Pas ndeshje, trajneri Edlir Tetova u shpreh:

“Jam i kënaqur me tre pikëshin, çdo gjë shkoi siç e kishim përgatitur, përpos kartonit të kuq. Patëm një fraksion të lojës ku na u rrezikua rezultati, por e menaxhuam shumë mirë.

Mendoj se kartoni prishi ekuilibrat për të dyja skuadrat sepse do ishtë një ndeshje më e bukur, por futbolli i ka këto.

është vetëm java e gjashtë dhe nuk mund të flasim për objektivin sepse kampionati këtë vit është më final four, mendoj të jemi në katër skuadrat e para për të shkiar kontigjentin si do të jemi dhe për të synuar më lart. “

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img