Wednesday, April 17, 2024

(Video) Alban Hasani, Drejtor i AF Vllaznia, vlerëson fitimin e titullit kampion nga Vllaznia U21 dhe perspektiven e djemve të talentuar shkodran për ekipin e parë

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img