Monday, July 22, 2024

(Video) Presidenti i KFF Vllaznia, Lazër Matija, flet pas miqësores me Mitrovicen(1-1) dhe pragndeshjen europiane të 20 gushtit në Poloni

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img