Wednesday, September 27, 2023

(Video) Trajneri i Notit Vllaznia, Kol Shiroka, flet për Festën e Liqenit të Shkodrës dhe Kupën “Enver Muriqi” në not 17-18 qershor 2022

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img