Thursday, February 29, 2024

Drejtori Sportiv i KF Vllaznia, Elvis Plori flet nga Bosnja për përgatitjet që po bën skuadra kuqeblu për ndeshjet europiane të Turit të parë Conferencë Leagues, ndaj Linfield FC, 13 dhe 20 korrik 2023

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img