Thursday, April 18, 2024

Egnatia prezanton sulmuesin Youba Drame

Lexo

Sulmuesi ka nënshkruar një kontratë për 2.5 vite

Egnatia ka zyrtarizuar sulmuesin francez, Youba Drame, i cili mbërriti të dielën në Shqipëri, ndërsa vetëm gjatë ditës së sotme ka bërë prezantimin. Klubi rrogozhinas ka njoftuar se sulmuesi ka firmosur një kontratë për 2.5 vite. Drame vjen nga kampionati çek, nga skuadra e Zlin.

Njoftimi i klubit:

Klub Futboll Egnatia njofton se ka arritur të nënshkruaj kontratë me sulmuesin Youba Drame për 2.5 vitet e ardhshme.

Drame me një cv të pasur pritet të jetë një vlerë e shtuar për skuadrën tonë dhe një alternativë më shumë në formacion e trajnerit Edlir Tetova.

Welcome Youba Drame

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img