Monday, May 20, 2024

Eleminimi nga Kupa, trajneri i Tiranës Erbim Fagu: Jam i zhgënjyer, goli i dytë do na lironte

Lexo

Trajneri i Tiranës, Erbim Fagu, foli për MCN TV, pas eliminimit në Kupë nga Kukësi.

Fagu deklaroi se është i zhgënjyer, ndërsa pengu ishte pjesa e dytë, ku sipas tij, duhet të ishin më të qetë.

Jam i zhgënjyer me s ‘kualifikimin. Krijuam volum loje dhe kishim gjatë gjithë lojës topin, por Kukësi u mbrojt mirë. Nuk shënuam golin e dytë pasi do na lironte.

Duhet të shohim përpara pasi kemi kampionatin. Ne u munduam gjatë gjithë kohës të shënonim golin e dytë, por presioni i rezultatin na pengoi, ky ishte ngërçi.

Përveç pjesës së dytë ku duhet të ishim pak më të qetë nuk kam ndonjë peng. Thjeshtë duhet të shohim përpara.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img