Friday, April 19, 2024

Foto lajm-Festa e fitores me Dinamon dhe paralajmërimi për Tiranën, të shtunën në “Loro Boriçi”

Lexo

Kuqeblutë e Vllaznisë vazhdojnë rrugën e suksesit në kampionat. 9 fitore në 11 ndeshje të kampionatit të Superiores nuk kanë nevojë për koment.

Tre pikëshi i marrë sot ndaj Dinamos në transfertë është festuar në fushë menjëherënë fushën e lojës pas vërshëllimës përfundimtare të arbitrit kryesor Kreshnik Cjapi, ndërkohë që në dhomat e zhveshjes ka pasur një tjetër festë.

Si zakonisht pas fitoreve skuadra, futbollistë, staf teknik dhe drejtues pozojnë me enuziasmin e marrjes së tre pikëshit të radhës. Por, këtë radhë, krahas brohoritjeve për fitoren ndaj Dinamos, ka pasur edhe brohoritje tjetër në formë mesazhi për ndeshjen e së shtunës me Tiranën.

“Radhën e ka Tirana”,…pasditja e së shtunës, zjarr në “Loro Boriçi” për të sfiduar edhe bardheblutë!

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img