Wednesday, February 28, 2024

Kategoria e Parë-Java e 17-të do të luhet në 3 ditë

Lexo

Gjithçka do të startojë ditën e premte me duelin mes Elbasanit dhe Korabit,sfidë që do të luhet në “Elbasan Arena”. Një duel interesant që vë përballë dy ekipe pretendente që starton në orë 17:00.

Ndërkohë të shtunën do të luhen 3 sfida. Kastrioti do të presë Bylisin,ndërsa Lushnja do të duelojë me Tomorit si dhe Flamurtari do të udhëtojë në Fier për të sfiduar Apoloninë,duele që do të luhen në të njëjtën orë 13:30.

Vora pret Luzin ditën e dielë,si dhe Besa do të sfidojë Burrelin në po të njëjtën ditë,me takimet që do të luhen gjithashtu në të njëjtën orë 13:30.

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img