Saturday, April 13, 2024

Kategoria e Parë-Nesër dhe pasnesër ndeshjet e javës së 26-të. Spikasin duelet, Burreli-Bylis dhe Korabi-Flamurtari

Lexo

Pas ndeshjeve të kombëtareve, fokusi është kthyer në kampionatin shqiptar, ku skuadrat do të luftojnë mes tyre për të siguruaar fitoren. Kategoria e Parë do të zbresë në fushë ditën e nesërme për të zhvilluar kështu ndeshjet e javë së 26-të.

5 ndeshje mjaft interesante do të luhet në orën 14:00. Apolonia do të presë në shtëpi Tomorin, ndërsa Flamurtari udhëton në transfertë për të sfiduar Korabin.

Kastrioti-Elbasani është dueli tjetër mjaftë interesant në këtë javë, teksa nga krahu tjetër Bylisi udhëton në transfertë për të sfiduar Burrelin. Takimi tjetër i ditës së nesërme është mes Besës dhe Luzit.

Ndërkohë nga ana tjetër Lushnja-Vora do të luhet ditën e enjte në orën 14:00.

Nesër

Apolonia-Tomori(14:00)

Burreli-Bylis(14:00)

Korabi-Flamurtari(14:00)

Kastrioti-Elbasani(14:00)

Besa-Luzi 2008(14:00)

Të ejnten

Lushnja-Vora(14:00)

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img