Friday, April 19, 2024

Kreshnik Cjapi, vendos drejtësi sot në sfidën Dinamo-Vllaznia

Lexo

Sektori i gjykmit pranë Federatës Shqiptare të Futbollit ka vendosur që takimin më të rëndësishëm të javës së 25-të të kategorisë Abissnet Superiore ta gjykojë arbitri i kolegjumit të Fierit, Kreshnik Cjapi.

Ndihmës të Cjapit do të jenë dy bashkëqytetarët e tij, Ilir Tartaraj dhe Orgest Grabova, ndërkohë që arbitër i katërt është durrsaki Andi Koçi.

Në sistemin VAR janë laçjani Klodian Prenga dhe lezhjani Ridiger Çokaj. Delegat dhe vëshgues të FSHF-së, janë Eraldi Shera(Shijak) dhe Klajdi Kola(Tiranë)

Dinamo-Vllaznia

Arbitër kryesor:Kreshnik Cjapi(Fier)

Asistent 1:Ilir Tartaraj(Fier)

Asistent 2:Orgest Grabova(Fier)

Arbitër i 4:Andi Koçi(Durrës)

Var:Klodian Prenga(Laç)

Avar:Ridiger Çokaj(Lezhë)

Delegat:Eraldi Shera(Shijak)

Vëzhgues:Klajdi Kola(Tiranë)

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img