Friday, April 19, 2024

Lëvizje “rrufe” për Gledi Micin, nga mbyllja e kontratës me Prishtinën direkt tek Tirana duke u veshur bardheblu!

Lexo

Lëvizje “rrufe” për Gledi Micin. Mbylljen e bashkëpunimit me KF Prishtinën, mbrojtësi mëngjërash Gledi Mici e shoqëroi me një postim në profilin e tij, ku duke falenderuar klubin kosovar, shprehu dëshirën për t’iu bashkuar Superiores së futbollit shqiptar.

Dhe, nuk ka vonuar, kur me një shpejtësi jo të zakontmë, klubi bardheblu e ka zyrtarizuar Gledi Micin, si pjesë të tij.

Madje, trajneri Shehi ka nxituar duke e bërë menjëherë pjesë të grupit bardheblu në udhëtimin që KF Tirana bëri pasditen e sotme drejt Orit për faqën përgatitore.

Nga sa bëhet e ditur, Gjatë qëndrimit të tyre bë Ohër, KF Tirana ka bërë të ditur kalendarin e ndeshjeve miqësore të përcaktuara për ditët në vijim:

24.06.2023 KF Tirana – KF Dukagjini

29.06.2023 KF Tirana – FC Ballkani

05.07.2023 KF Tirana – FC Struga

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img