Thursday, April 18, 2024

Memelli nuk flet për ndeshjen: “Jemi të ngarkuar, vajza e drejtorit të Akademisë po lufton me jetën”

Lexo

Vllaznia ka fituar në transfertën e vështirë të Skënderbeut me rezultatin minimal 0-2.  Trajneri i Vllaznisë, Migen Memelli, pas ndeshjes ku Vllaznia fitoi ndaj Skënderbeut, refuzoi të flasë për sfidën duke dha lajmin e keq, ku deklaroi se vajza e drejtorit të Vllaznisë, Alban Hasani, po lufton me jetën dhe refuzoi të flasë për ndeshjen:

“Kam dalë në këtë intervistë për të respektuar të gjithë të ftuarit. Për hirë të së vërtetës më duhet të jap një lajm. Vajza e mikut tonë Alban Hasani, drejtorit të akademisë së Vllaznisë, po lufton me jetën. Në këto kushte kemi shumë ngarkesë psikologjike dhe më duhet të largohem.”

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img