Wednesday, February 28, 2024

Nesër, Vllaznia-Egnatia, KF Vllaznia njofton publikun për shitjen e biletave

Lexo

NJOFTIM

KF Vllaznia bën të ditur se vazhdon shitja e biletave për ndeshjen e futbollit VLLAZNIA –EGNATIA, e vlefshme për javën e 13-të të “Abissnet Superiore”.

Ndeshja do të luhet, ditën e hënë, dt. 12 dhjetor 2022, ora 16.30 në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër.

Ditët, oraret dhe pikat e shitjes së biletave për këtë takim janë:

– Biletaria e Stadiumit:

E Dielë, dt. 11 dhjetor 2022

  • Ora 10.00 – 18.00

E Hënë, dt. 12 dhjetor 2022

  • Ora 10.00 – 18.00

– Tek dyqanit UNIVERSAL në adresën: Rruga Qemal Draçini, Tek Pallati “Exalco”

– E Dielë 11 dhjetor 2022 – Hënë, dt. 12 dhjetor 2022

Ora 10.00 – 20.00

Gjithashtu, për tifozët që duan të blejnë bileta në tribunat VIP, A dhe B, ditën e ndeshjes, do funksionojë edhe një pikë shitje shtesë, para hyrjes kryesore të stadiumit.

Ju njoftojmë se për këtë sezon, përpos pikës së zakonshme në sportelet pranë stadiumit, biletat do të shiten edhe:

  1. Në Shkodër:

– Tek Market VLLAZNIA, në adresën: Tek kryqëzimi i Stacionit të Trenit, përballë Karburant Bolv-Oil.

  1. Në Koplik:

– Tek VODAFONE SHOP, në Qendër të qytetit të Koplikut.

  1. ONLINE

– Gjithashtu edhe në linkun:

https://tickets.paysera.com/sq/event-group/vllaznia-egnatia

Faleminderit!

Forca Vllaznia!

Eja edhe TI!

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img