Monday, April 15, 2024

Nis ndeshja Tirana-Dinamo Batumi, formacionet zyrtare

Lexo

Tirana do të përballet me Dinamon e Batumit në orën 20.00 në “Air Albania”, në ndeshjen e vlefshme për turin e parë të Conference League. Pak më parë janë publikuar edhe formacionet zyrtare, me të dy trajnerët që kanë vendosur për titullarët.

Shehi u ka besuar një fanellë titullari 6 afrimeve të merkatos së verës, ku Selmani, Hoxhallari, Doka, Jonuzi, Latifi dhe Mici  do të jenë protagonist në “Air Albania”.

Formacionet zyrtare:

Tirana: Selmani, Hoxhallari, Hila, Najdovski, Mici, Latifi, Deliu, Jonuzi, Doka, Hasani, Abazaj.

Dinamo Batumi: Chichkan, Giorbelidze, Balic, Kobakhidze, Mamuchashvili, Lytvvynenko, Teidi, jakobsen, Zaria, Tsitaishvili, Flamarion.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img