Wednesday, May 29, 2024

Njoftim i rëndësishëm për tifozët shkodranë! KF Vllaznia, hap fushatën e pajisjes me abonetë e sezonit të ri sportiv 2023-2024

Lexo

NJOFTIM

Klubi i Futbollit Vllaznia njofton të gjithë tifozët e interesuar, se nga dita e nesërme, dt. 3 gusht 2023, fillon shitja e aboneve për sezonin 2023 – 2024. Ju inkurajojmë, të gjithëve ju, tifozë dhe dashamirës të KF Vllaznia që të përjetoni emocionet unike, nga afër përgjatë gjithë sezonit, duke rezervuar vendin tuaj të dedikuar në stadium.

Sipas tribunave, tek çmimet e aboneve keni të përfshira edhe disa dhurata.

Një abone në tribunën VIP do ketë si dhuratë 1 fanele te personalizuar të sezonit 2023-24. 1 shall KF Vllaznia dhe kupon me vlerën e 20% zbritje për çdo blerje në dyqanin online të KF Vllaznia (http://shop.vllaznia.al)

Një abone në tribunat A dhe B do të ketë si dhuratë 1 shall KF Vllaznia, 1 kapele KF Vllaznia dhe kupon me vlerën e 20% zbritje për çdo blerje në dyqanin online të KF Vllaznia (http://shop.vllaznia.al).

Ndërsa një abone në tribunat C dhe D do të ketë dhuratë 1 shall KF Vllaznia dhe kupon me vlerën e 20% zbritje per çdo blerje në dyqanin online të KF Vllaznia (http://shop.vllaznia.al).

Gjithashtu, bëjmë me dije se në abone do të jenë të përfshira edhe ndeshjet ndërkombëtare që KF Vllaznia do të zhvillojë gjatë këtij sezoni.

Forca Vllaznia!

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img