Thursday, February 22, 2024

Paraqitje fantastike në Kombëtare, Skuka monitorohet në Itali nga Klubi i Serisë A

Lexo

Sulmuesi i Partizanit ka arritur të marrë jehonë mediatike pas super performancënme Kombëtaren. Skuka hyri nga minutat e fundit të sfidën miqësore ndaj Italisë dhe me performancën e tij ngriti në këmbë stadiumin “Air Albania”. Gjithashtu Skuka ishte autori i një goli ndaj Armenisë të shtunën.

Tuttomercatoweb shkruan se Armando Broja nuk është i vetmi 9 nga Shqipëria, por gjendet edhe Skuka. Sipas kësaj media italiane, sulmuesi ka oferta nga Turqia, por së fundmi po e monitoron edhe klubi i Serisë A, Leçe.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img