Thursday, April 18, 2024

Pas pak në “Loro Boriçi”, kryesfida e radhës e javës së 24-të të Superiores, Vllaznia-Egnatia

Lexo

Vllaznia-Egnatia, takim që do të nis pas pak, dhe konkretisht në orën 17:00 në stadiumin “Loro Boriçi” mes Vllaznisë pritëse dhe Egnatias mysafire, e cila konsiderohet sfida më e nxehtë e javës së 24-të të kategorisë Abissnet Superiore, pas derbit të kryeqytetit.

Pak minuta më parë, trajnerët respektiv, Qatip Osmani dhe Edlir Tetova kanë zyrtarizuar formacionet përkatëse:

FORMACIONET ZYRTARE:

VLLAZNIA: Qarri, Smajli, Stojanoviç, Juriç, Hakaj, Alivoda, Krymi, Çoba, Mala, Gruda, Balaj.

EGNATIA: Sherri, Fangaj, Dylis, Xhemajli, Ndreca, Drame, Aleksi, Fernando, Ibrahimoglu, Spahiu, Montenegro.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img