Sunday, February 25, 2024

Pas shkarkimit të Mezanit, Laçi udhëhiqet në stërvitje nga ish-trajneri Stavri Nica

Lexo

Laçi ka shkarkuar trajnerin Gentjan Mezani dy ditë më parë për shkak të rezultateve të dobëta. Dje kurbinasit janë drejtuar në stërvitje nga ish-trajneri Stavri Nica. Ai ka qenë pjesë e Laçit si ndihmë për Mezanin si dhe ka arritur fitimin e Kupës së Shqipërisë në vitin 2013.

Në ndeshjen e së dielës në orën 18:00 ndaj Teutës në stadiumin “Niko Dovana”, kurbinasit kurbinasit do të drejtohen nga Nica. Nuk dihet nëse ai do ta drejtojë ekipin deri në fund të sezonit ku mbeten edhe 10 ndeshje të luajtura.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img