Të mërkurën, Vllaznia-Teuta në “Loro Boriçi”. Klubi kuqeblu nxjerr në treg biletat, çmimi nga 200-400-1000 dhe 1500 lekë sipas tribunave përkatëse. Superiore, java e 33-të

Lexo

 

NJOFTIM

KF Vllaznia bën të ditur se, nga dita e sotme, 15 maj 2023, ka nisur shitja e biletave për ndeshjen VLLAZNIA – TEUTA, e vlefshme për javën e 33-të të “Abissnet Superiore”.

Ndeshja do të luhet, ditën e mërkurë, dt. 17 maj 2023, ora 15.00 në stadiumin “Loro Boriçi”, në Shkodër.

Ditët, oraret dhe pikat e shitjes së biletave për këtë takim janë:

– Biletaria e Stadiumit:

  • E hënë – E martë, dt. 15 dhe 16 maj 2023

Ora 10.00 – 18.00

  • E mërkurë, dt. 17 maj 2023
  • Ora 10.00 – 15.00

– Tek dyqani UNIVERSAL në adresën: Rruga Qemal Draçini, Tek Pallati “Exalco”

  • E hënë – E mërkurë, dt. 15 – 17 maj 2023

Gjatë gjithë ditës

– ONLINE

Duke filluar nga dita e Hënë, dt, 15 Maj 2023, në linkun:

https://tickets.paysera.com/…/event…/vllaznia-teuta-4aa8

Eja edhe Ti!

Forca Vllaznia!

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -