Sunday, May 19, 2024

Të shtunën, ora 17:00, në “Loro Boriçi”, Vllaznia-Partizani. Klubi kuqeblu nxjerrë në treg biletat

Lexo

Vllaznia dhe Partizani, do të ndeshen nesër në stadiumin “Loro Boriçi” duke filluar nga ora 17:00. Ndërsa dhjetë ditë më parë, u ballafaquan për çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë, ku fitues doli Vllaznia me rezultatin 3-1, nesër, sfida në fjalë do të jetë për javën e 25-të të kampionatit Superiore. Një ndeshje, kjo që po pritet me shumë interesim nga tifozëria shkodrane dhe më gjërë. Ndaj, për t’i ardhur në ndihmë tifozëve, KF Vllaznia, ka publikuar çmimet e biletave dhe vendet ku ato tregtohen.

NJOFTIM

KF Vllaznia bën të ditur se nga dita e premte, dt. 10 mars 2023, do të nisë shitja e biletave për ndeshjen VLLAZNIA – PARTIZANI, e vlefshme për javën e 25-të të “Abissnet Superiore”.

Ndeshja do të luhet, ditën e shtunë, dt. 11 mars 2023, ora 17.00 në stadiumin “Loro Boriçi”, në Shkodër.

Biletat shiten tek:

– Biletaria e Stadiumit:

E premte, dt.10 Mars 2023

  • Ora 10.00 – 18.00

E shtunë, dt. 11 mars 2023

  • Ora 10.00 – 18.00

Në Shkodër:

  • Dyqanit UNIVERSAL

(Rruga Qemal Draçini, Tek Pallati “Exalco”)

E enjte, dt. 09 mars 2023 – E shtunë, dt. 11 mars 2023

  • Tek Market VLLAZNIA

(Tek kryqëzimi i Stacionit të Trenit, përballë Karburant Bolv-Oil)

Në Koplik:

  • Tek VODAFONE SHOP

(në Qendër të qytetit të Koplikut)

ONLINE

  • Duke filluar nga dita e sotme, dt. 09 Mars 2023, në linkun:

https://tickets.paysera.com/…/vllaznia-partizani-7493

Forca Vllaznia!

Eja edhe Ti!

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img