Wednesday, February 28, 2024

(Video) Anketa “10 personazhet e vitit 2023”, organizuar nga gazeta Shkodra Sport. Njihuni me fituesit e këtij edicioni përmes materialit filmik

Lexo

Në ceremoninë e organizuar në mjediset e stadiumit “Loro Boriçi”. Gazeta Shkodra Sport, ka shpallur fituesit e Anketës së më të mirëve të vitit 2023. Krahas tre familjeve sportive të futbollit Basha dhe Gruda, dhe Shkoza në Judo, si dhe nderimit të veteranit të futbollit Rauf Çanga me rastin e 80-të vjetorit të lindjes, janë shpallur “10 personazhet  e vitit 2023”.

Ato janë:  Tre ekipet e Vllaznisë: Boks, Futboll Femra, JUDO, Nelson Hysa(Boks), Franko Burraj(Atletikë), Megi Doçi(Futboll),  Bekim Balaj(Futboll), Bernada Rreshpja(Basketboll), Nikolin Qafarena(Volejboll), Gresi Bajri(Tenis), Esat Mala(Çmimi i publikut ).

(Video) Në materialin filmik mund të ndiqni shpalljen e 10-të personazheve, fitues të anketës për më të mirët e vitit 2023

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img