Thursday, November 30, 2023

(Video) Ceremonia e shpalljes së fituesve-“Triathlon Labeat 2021”, edicioni i 9-të-pika turistike Shirokë Shkodër, organizuar nga Shoqata Shkodra Sport dhe Bashkia Shkodër

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img