Sunday, December 3, 2023

(Video) Drejtori teknik i Akademisë së Futbollit Vllaznia Alban Hasani flet për pragndeshjen AEL Limassol- Vllaznia dhe për bashkepunimin mes dy Akademive përkatese

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img