Thursday, July 18, 2024

(Video) Esat Mala para ndeshjes ndaj Valur: “Do bëjmë maksimumin, shpresojmë në rezultat pozitiv”

Lexo

Ekipi i Vllaznisë ndodhet në Islandë ku ditën enjte, ora 21:00 do të përballet me Valur (Rejkjavik) për Europa Conference League. Për kuqeblutë, paraditja e së mërkurës ishte pushim me përjashtim të një shkrythje të lehtë, ndërkohë që pasdite në orën 19:00 me atë lokale islandeze dhe 21:00 me atë të Shqipërisë që përkon me orarin zyrtar të ndeshjes, Valur-Vllaznia, skuadra kuqeblu do të  paraqitet në stadiumin e Rejkjavikut për seancën e fundit të pragndeshjes së 24 orëve më pas.

Futbollisti Esat Mala është prononcuat një ditë para ndeshjes ndaj Valur në Reykjavik.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img