Saturday, February 24, 2024

(Video) Florian Zekja, President i Vllaznisë Volej F, flet për fitoren ndaj Barleti Volej, 3-1, si dhe dëgjesën publike në Këshillin Bashkiak për projektbuxhetin e sportit 2023

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img