Saturday, April 13, 2024

(Video) Humbi me kampionen Partizani, trajnerja e Vllaznisë në volej femra, Nora Deda, pranon diferencen me kundërshtarin dhe kërkon përforcime në skuadër

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img