Sunday, May 26, 2024

(Video) Interviste me presidentin e Adës së Velipojës, Alfred Pjetri. Fitorja me Bulqizën dhe objektivi i kategorisë së parë

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img