Sunday, April 14, 2024

(Video) Jurgen Lazri, boksieri kampion i Vllaznisë, premton titullin kampion në Kampionatin Kombëtar U16, si dhe medalje në Europian

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img