(Video) Kapiteni i Vllaznisë U21, Egzon Shimaj, analizon fitoren ndaj Bylisit U21, dhe deklaron largimin nga Vllaznia në fund të sezonit.

Lexo

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -