Tuesday, April 23, 2024

(Video) Kapitenia e kombëtares FF Megi Doçi, beson për një rezultat pozitiv në sfidën Shqipëri-Hungari dhe një gol personal në “Loro Boriçi”. Të premten, ora 17:00, hyrja falas

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img