Thursday, February 29, 2024

(Video) Lazer Matija, President i KFF Vllaznia, flet për shortin e Ligës së Kampioneve të Europës. Ndeshjet eleminatore të grupit 7 në Shkodër, 6 dhe shtator 2023

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img