(Video) Not-Briseida Llazari, 4 medalje Ari dhe kupë personale, në Turneun Ndërkombëtar të Bosnjës, “Sharks Cup”

Lexo

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -