(Video) Pragndeshja Vllaznia-Kukësi. Zogoviç, garanton mosprekjen e rrjetes kuqeblu

Lexo

(Video) Tjetër sukses i Vllaznisë U-17. Kuqeblutë mposhtin Tiranën në finale 2-0 dhe shpallen fitues të Kupës së Shqipërisë

Finalja e Kupës Shqipërisë, Tirana U17-Vllaznia U17, 0-2(Shënues: Gerald Kubazi 40’, 93’)KF Tirana: Babe, Dollaku, Dervishi, Belloj, Krajka, Bami,...

Vora vazhdon projektin dhe konfirmon bashkëpunimin me Mërgjyshin edhe një sezon në krye të skuadrës

Edhe një tjetër trajner është konfirmuar për sezonin e ardhshëm. Bëhet fjalë për Artan Mërgjyshi i cili do të...

Zgjodhi Inter Miamin para katalanasve, Messi rrëfen: Ja pse nuk u ktheva te Barcelona

Lionel Messi i ka thënë lamtumirë PSG-së dhe ka vendosur të vazhdojë karrierën sportive në ligën amerikane të futbollit,...

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -