(Video) Presidenti i KF Vllaznia Alban Xhaferi, flet pas fitores me Tiranen 1-0 dhe mbështetjen e popullit turk dhe sirian pas tërmetit

Lexo

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -