(Video) Presidenti i KF Vllaznia, Alban Xhaferi, flet për 104 vjetorin e Vllaznisë dhe miqësoren me veteranët e futbollit, Vllaznia-Ferizaj 6-5

Lexo

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -