(Video) Prononcimi i Presidentit të Vllaznisë në futboll femra, Lazer Matija pas eleminimit nga Liga e Kampioneve

Lexo

(Video) Besëlidhja-Tërbuni 2-3. Emocione pa fund në derbin verior të Kategorisë së parë(Golat e ndeshjes)

Derbi verior, Besëlidhja-Tërbuni, ishte ndeshja më e bukur e javës së gjashtë të Kampionatit Kombëtar të Kategorisë së Parë...

Shorti-Liga e Kampioneve FF: Vllaznia, Çelsi, PSG, Real Madri, skuadrat e grupit A

Një grup “ferri” është konsideruar ai që i ka afruar përzierja e goglave në shortin e hedhur mesditen e...

Menaxheri i KFF Vllaznia Oliver Matija, sot në Zvicër për hedhjen e shortit të“UEFA Women’s Champions League”-Faza e grupeve

Është thënë vazhdimisht, se suksesi i Vllaznisë në futboll për femra, vjen edhe nga mirëmenaxhimi që presidenti Lazër Matija...

- Advertisement -

1 Koment

 1. I ndihgjova intervistat e dy zoterive qe prezantojne futbollin e femravet te VLLAZNIS.
  Panvarsisht ,nga ky 90 minutesh. Qe nuk u realizua objektivi . Duke pasur parasysh edhe veshtersit e paraqitura nga situata e COVID-19. Edhe ndonji mungese per arsye te tjera.
  Futbolli shkodran . Te ndjehet shum krenar per keta vajza qe punojne gjithmon ne maksimumin e tyre. Te ndjehen krenaria e futbollit SHQIPTAR. Vecanarisht i qytetit te tyre . Perfitoj nga ky raste ,qe keta vajza qe punojne dhe kan suksin e tyre. Pa dyshim nga trajtimi i perkushtruar nga struktura e forte e klubit. Qe dedikojne cdo gje per ti dhene kushte sa me te mira. Por edhe stafi teknik i kualifikimit te larte ka meriten e tije.
  Suksese ne te gjitha garat. Ne te ardhmen. Ketyre heroinavet te shkodres.
  KAMPIONE.
  EDUARD ABAZI
  PORTUGALI

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -