(Video) Prononcimi i Presidentit të Vllaznisë në futboll femra, Lazer Matija pas eleminimit nga Liga e Kampioneve

Lexo

Manchester City, kërkon trofeun e Champions League. Guardiola, optimist për suksesin e tretë

Pas fitimit të Premier League dhe FA Cup, Manchester City është në kërkim të Champions League të parë në...

Shqipëria U-15 fiton miqësoren me Maqedoninë e Veriut. E mposht me rezultatin 3-2 në “Elbasan Arena”

Shqipëria U15-Maqedonia U15,  3-2Formacioni i Shqipërisë U15: Aron Kamberi, Xhoel Mezani, Frensi Mali, Dion Vata, Majkol Luka (C), Henry...

Pragfinalja e Champions League, Manchester City-Inter, Inzaghi: Do luftojmë për çdo centimetër

Stambolli është gati për finalen e Champions League mes Manchester City dhe Interit. Dhe Simone Inzaghi, një hap larg...

- Advertisement -

1 Koment

 1. I ndihgjova intervistat e dy zoterive qe prezantojne futbollin e femravet te VLLAZNIS.
  Panvarsisht ,nga ky 90 minutesh. Qe nuk u realizua objektivi . Duke pasur parasysh edhe veshtersit e paraqitura nga situata e COVID-19. Edhe ndonji mungese per arsye te tjera.
  Futbolli shkodran . Te ndjehet shum krenar per keta vajza qe punojne gjithmon ne maksimumin e tyre. Te ndjehen krenaria e futbollit SHQIPTAR. Vecanarisht i qytetit te tyre . Perfitoj nga ky raste ,qe keta vajza qe punojne dhe kan suksin e tyre. Pa dyshim nga trajtimi i perkushtruar nga struktura e forte e klubit. Qe dedikojne cdo gje per ti dhene kushte sa me te mira. Por edhe stafi teknik i kualifikimit te larte ka meriten e tije.
  Suksese ne te gjitha garat. Ne te ardhmen. Ketyre heroinavet te shkodres.
  KAMPIONE.
  EDUARD ABAZI
  PORTUGALI

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -