Monday, July 15, 2024

(Video) Rikthehet Kevin Dodaj. Golashënuesi kuqeblu, gol dhe shtyllë në sfidën, Vllaznia U19-Partizani U19, 1-1. Objektivi, firmosja me ekipin e parë!

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img