Saturday, May 18, 2024

(Video) Sot ditëlindja e Ardit Krymit, ja si e urojnë shokët e skuadrës

Lexo

Ardit Krymi feston sot ditëlindjen. Krymi është rritur te moshat e Akademia Vllaznia, ku që në moshën 18-vjeçare bëri deputimin në ekipin e parë. Ai është aktivizuar në 8 sezone si kuqeblu ku dhe ka mbi 270 prezenca dhe 6-gola me Vllazninë.

Krymi ka fituar 2-herë radhazi kupën e Shqipërisë si kuqeblu në vitin 2021 dhe 2022 duke qenë një nga pikat më të forta të ekipit. Ndërkohë sot Krymi e ka festuar sot edhe me shokët e skuadrës në mënyrën e tyre “tradicionale”.

“Ditëlindjet nuk janë ashtu si duken 😄. E ka provuar këtë gjë sot motori 🔴🔵 me tunelin e zakonshëm që aplikohet në raste të tilla. Edhe 100 Ardit Krymi!”

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img