Friday, May 24, 2024

(Video) Trajneri Elvis Plori, flet si trajner i Vllaznisë U-21, bashkëpunimin me ekipin e parë dhe pragndeshjen europiane, Vllaznia-Universitatea Craiova

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img