Thursday, February 22, 2024

(Video) Trajneri Nikolin Leka dhe kapitenia Esmeralda Franja në konferencë shtypi. Pragndeshja PSG-Vllaznia. Uefa Women’s Champions League. E mërkurë, 23 Nëntor, 18:45, Stadiumi “Jean Bouin”, Paris

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img