Friday, December 1, 2023

Vllaznia-Burreli, miqësore, të premten, ora 18.00 në “Loro Boriçi”

Lexo

Kuqeblutë vazhdojnë përgatitjet në qytetin e Shkodrës që prej pasdites së hënë, ndërkohë për të premten kanë prenotuar miqësoren e parë. Nga sa bëhet e ditur, kundërshtari është një skuadër e kategorisë së parë, Burreli, ndeshje kjo e planifikuar për t’u luajtur në stadiumin “Loro Boriçi” duke filluar nga ora 18.00.

Një miqësore kjo që pritet t’i shërbejë stafit teknik për të parë gjendjen e futbollistëve që kanë nën kontratë, por më së shumti edhe për dy futbollistët e ardhur për provë në gjirin e skuadrës kuqeblu, durrsakun Kristi Marku, si dhe kosovarin Albin Sadriaj.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img