Thursday, February 29, 2024

Vllaznia zhgënjen dhe humbet ndaj Kastriotit

Lexo

VLLAZNIA – KASTRIOTI 0-1 (Mihana 30′)

Ka përfunduar sfida në “Loro Boriçi” ku Vllaznia ka pësuar humbje duke u mposhtur nga Kastrioti me rezultatin 0-1 duke shfrytëzuar kështu një mundësi të artë. Mundësitë për shënim nga ana e kuqebluve nuk munguan, sidomos në pjesën e dytë. Goli i vetëm i ndeshjes ishte ai që i dha fitoren krutanëve u realizua nga Mihana 30′.

Ky tre pikëshi vlen shumë për Kastriotin në luftën e tyre për mbijetesë. Vllaznia nuk shfrytëzoi humbjet e Tiranës dhe Partizanit për t’ju afruar kreut. Vllaznia mbetet e 3-ta me 35 pikë, ndërsa Kastrioti ngelet sërish në fund të tabelës me vetëm 23 pikë.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img