Wednesday, May 29, 2024

“Abissnet Superiore”/ Ndeshja Erzeni – Kukësi do të luhet në stadiumin “Adush Muça”

Lexo

Departamenti i Garave në FSHF bën me dije se ndeshja e javës së 34-të në kampionatin “Abissnet Superiore”, Erzeni – Kukësi, nuk do të luhet në stadiumin “Selman Stërmasi” ashtu siç ishte planifikuar më parë për shkak të gjendjes jo të mirë të fushës.
Ky takim do të zhvillohet në stadiumin “Adush Muça” në të njëjtë ditë dhe orar (04.05.2024, 16:00).

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img