Thursday, April 18, 2024

Abissnet Superiore-Sot dy duelet e fundit të javës së 25-të, Dinamo-Vllaznia dhe Tirana-Laçi

Lexo

E filluar të dielën me tre ndeshjet e para, ku Kukësi u mposht në shtëpi me përmbysje nga Erzeni, 1-2, Egnatia barazoi po në shtëpiu me Teutën 0-0, dhe Skënderbeu mundi në Korçë Partizanin me rezultatin 1 me 0, java e 25-të e Kategorisë Superiore vijon sot me dy duelet e fundit: Dinamo-Vllaznia dhe Tirana-Laçi, ndeshje këto të cilat nisin në të njëtin orar, 17:00.

Java e 25-të, rezultatet

Të dielën

EGNATIA 0-0 TEUTA

KUKËSI 1-2 ERZENI

SKËNDERBEU 1-0 PARTIZANI

Sot

DINAMO – VLLAZNIA 17:00

TIRANA – LAÇI 17:00

Në pritje të dy ndeshjeve të fundit, tabelën e klasifikimit e kryeson Egnatia me 49 pikë, e ndjekur nga Partizani dhe Vllaz.ia me nga 40, Dinamo 35, Tirana dhe Skënderbeu nga 34, Laçi 29, Erzeni 26, Teuta 25, Kukësi 19.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img