Thursday, February 29, 2024

Abissnet Superiore-Sot, dy ndeshjet e fundit të javës së 22-të: Laçi-Vllaznia dhe Erzeni-Dinamo

Lexo

E nisur ditën e shtunë me tre çiftet e para, Kukësi-Tirana 2-3, Partizani-Egnatia 1-1 dhe Teuta-Skënderbeu 3-0, java e 22-të e kategorisë Abisnet Superiore mbyllet sot me dy ndeshjet e fundit., Laçi-Vllaznia dhe Erzeni-Dinamo.

Që të dy ballafaqimet nisin në orën 13:30, por mes tyre, ai më i spikaturi është dueli që do të luhet në stadimin e Laçit, mes kurbinasve vendas që kërkojnë një vend në katërshen e parë finalist dhe Vllaznisë mysafire plot ambicje, jo vetëm për të vijuar të jetë mes katër më të mirave, por edhe për të kërkuar fitimin e trofeut.

Ndeshjet e javës së 22-të Superiore

Dje

Kukësi-Tirana 2-3
Teuta-Skënderbeu 3-0
Partizani-Egnatia 1-1

Sot

Laçi-Vllaznia ora 13:30
Erzeni-Dinamo ora 13:30

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img